Фантастичне розслідування та комедії: що покаже Франківський драмтеатр цього тижня. ФОТО

Незабаром актори Франківського драмтеатру підуть у відпустку, тому всім охочим насолодитись театром треба встигнути відвідати останні у цьому сезоні вистави.

Наступного тижня актори зіграють шість вистав, пише Ратуша.


Вівторок, 22 червня – “Felix Austia”.

Це спогад на дві дії про те, як жили, кохали, раділи, страждали, плекали надії та блукали в ілюзіях дві молоді жінки та інші герої цієї історії, що трапилась у Станіславові на межі ХІХ і ХХ століть.

Середа, 23 червня – “Кохання з присмаком дощу”.

Діалог почуттів за мотивами оповідання Г.Маркеса “Очі блакитного собаки”

Він і Вона давно шукають одне одного, але бачаться лише уві сні, зустрітися в реальному житті їм не вдається. То що ж вони оберуть – реальне життя, в якому безнадійно приречені безкінечно шукати одне одного чи щасливе життя разом у солодкому сні про кохання? А може сила їхнього кохання виявиться потужнішою за нещадну іронію долі?

ДО ТЕМИ: Актори Франківського драмтеатру провакцинувались від COVID-19. ФОТО

Важко щось передбачити, адже це Габріель Гарсія Маркес і його “магічний реалізм”.

Четвер, 24 червня – “Шлюха”.

Це історія про боротьбу обов’язку і почуттів та, зрештою, неминучих наслідків цього жорсткого протистояння. Чому все так? І чи можна інакше? Пропонуємо подивитися, які рішення прийматимуть герої цієї історії та на які стежки вони їх виведуть…

П’ятниця, 25 червня – “Кастинг, або хто хотів люстрації”.

Сучасна, відверта, провокативна і шокуюча вистава про соціальний відбір (16+) Вистава, яка не дає відповідей, але ставить запитання: На що ми готові піти заради бажаних благ? Де межа, за якою починається компроміс із совістю та гідністю? На які приниження готова йти людина заради того, щоб бути відібраною до «топ» суспільства?

Герой вистави «Кастинг» не бажає підкорятися системі, але цей протест і стає тим самим брендом, який шукають рекрутери…

Вистава йде двома мовами: російською та українською. За допомогою такого інструменту як мова, режисер демонструє притаманну людині схильність робити вибір на користь масового і модного. Ситуація двомовності в Україні історично існувала не одне століття: польська це була мова, чи російська, чи якась інша — заради отримання вищого статусу суспільство завжди обирало «привладну» мову. Ця проблема, на думку режисера, є гострою у нашому суспільстві і тепер.

Вистава вразить поєднанням легкого розважального сюжету з гостротою одкровення про тотальний контроль і особисту відповідальність кожного за все, що відбувається довкола.

Субота, 26 червня – “Готель двох світів”.

Не поспішайте до виходу. Його просто нема! Прийшов час запитань, відповідь на які — неминучa. Внаслідок фатальної недбалості Жюльєн Порталь — головний редактор престижного журналу, бабій та цинік — опиняється у предивному місці, мешканці якого зайняті одним: вони чекають… відповіді.

Неділя, 27 червня – “За дверима бажань”.

Чому б не поекспериментувати і не розважити себе новими знайомствами, коли не треба щодня ходити на роботу, а жага пригод і яскравих емоцій не дозволяє тихо насолоджуватись «заслуженим відпочинком». Ці пенсіонери влаштують таку вечірку, що молоді позаздрять.

Отже, одного дня, 60-літня Анастасія раптом вирішила, що 70-літній Мальвіні самий час… вийти заміж! і зателефонувала у шлюбне агенство «Єлена та Паріс». Але щось пішло не так…

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм