Ексміністр енергетики Ігор Насалик отримав поранення на війні

Ексміністр енергетики, тричі міський голова Калуша, народний депутат трьох скликань Ігор Насалик із початку нападу Росії на Україну пішов на військову службу.

Нещодавно його дружина Гюзель Насалик повідомила у мережі Facebook, що на початку квітня її чоловік отримав поранення, пише Ратуша з посиланням на Вікна.

Я дочекалась свого коханого, який тепер прикутий до ліжка… третій тиждень… але, що найважливіше, живого… Він страждав.. але не через біль.. а через те, що змушений бути в госпіталі, в той час, коли його побратими бють орків.. Казав мені, що ще місяць і знову в бій.. Але попереду довге одужання й повернення здібності ходити.. Все одно, я вдячна Богові за те, що він повернув мені його, нехай і покаліченим, – написала Гюзель.

Нагадаємо, Ігор Насалик із початку нападу Росії на Україну пішов на військову службу. Колишній очільник Калуської громади з 26 лютого служить сержантом у 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді Десантно-штурмових військ ЗСУ.

Як стало відомо “Вікнам”, Ігор Насалик воював та півдні України, де отримав серйозне поранення ноги. Йому вже зробили дві операції. Зараз Ігор Насалик перебуває вдома і очікує на третю операцію.

Раніше йшлося, що син Ігоря Насалика віддав Range Rover на потреби армії. Проте, за словами розвідників, автівку знищили окупанти.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм