Ед Ширан і “Антитіла” випустили кліп на спільну пісню. ВІДЕО

Британський співак Ед Ширан і український рок-гурт “Антитіла” записали спільну пісню-мікс з нового треку Ширана 2step і треку “Антитіл” – “Сирени обірвали наш сон”.

У кліпі український гурт згадує про війну в Україні і про те, як пережили перші дні повномасштабного вторгнення рф, пише Ратуша з посиланням на Уніан.

Соліст групи Тарас Тополя розповідав про те, що частину синхронів знімали в Харкові, там, де він зараз служить в ЗСУ разом з іншими учасниками бенду. За його словами, свою частину роботи вони виконували в полі, між позиціями наших рот.

ДО ТЕМИ: “Мені все одно. Я туди і не їздила”: Тіна Кароль прокоментувала заборону на в’їзд у РФ

“Пропозиція від команди Еда записати спільну пісню – це ще один прояв підтримки від народу Великобританії і безпрецедентний вчинок, який гарантовано створить потужний імпульс. В українському тексті до пісні Еда Ширана 2Step я вирішив розповісти свою історію того, як для моєї родини почалася війна. І це не тільки моя історія, це історія мільйонів українців, сім’ї яких розлучили, а іноді і назавжди, жахливі бомбардування і війна”, – розповідає про співпрацю Тарас Тополя.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм