Дві громади Прикарпаття отримали мобільні кейси для надання адмінпослуг. ФОТО

Городенківська та Коломийська територіальні громади стали переможцями конкурсу місцевих ініціатив у напрямку «Покращення доступу вразливих груп населення у віддалених поселеннях до якісних адміністративних послуг».

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на пресслужбу ІФ ОДА.

Відбір місцевих ініціатив проводила Івано-Франківська обласна державна адміністрація у партнерстві з Програмою розвитку ООН в межах проєкту «Місцеве соціально-економічне відновлення».

«Важливо, що тепер мобільні бригади можуть надати адміністративні сервіси у віддалених населених пунктах та найуразливішим верствам населення», – наголосив Богдан Футерко.

«Метою проєкту є надання підтримки регіональній і місцевій владі в оцінці та подоланні соціально-економічних наслідків пандемії COVID-19, а також сприяти сталому розвитку. Сьогодні ми передаємо мобільні кейси для надання адміністративних послуг нашим партнерам з Коломиї та Городенки», – заначила регіональна координаторка ПРООН Лесею Попелюх.

Зауважують, мобільні кейси для надання адміністративних послуг дозволять уникати скупчень людей та отримувати необхідні послуги поруч із власним житлом або вдома, не наражаючи своє здоров’я та здоров’я своїх близьких на небезпеку.

ДОВІДКА

Понад 120 ініціатив було подано на конкурс на суму понад 200 млн грн.

Для подальшого співфінансування ПРООН було відібрано 7 ініціатив, які найбільшою мірою відповідають умовам конкурсу та згруповані у 6 тематичних кластерів, а саме: розвиток туристичної інфраструктури та створення нових можливостей для розвитку МСБ; розвиток соціального підприємства та створення додаткових економічних можливостей для вразливих груп населення; покращення доступу вразливих груп населення до якісних медичних послуг та швидкої діагностики; покращення доступу вразливих груп населення до онлайн-освіти; покращення доступу вразливих груп населення у віддалених поселеннях до якісних адміністративних послуг; покращення громадської безпеки.

ПРООН повністю реалізували всі ініціативи. Бенефіціари вже користуються придбаним обладнанням. Наприклад, громади села Нижній Вербіж та міста Тисмениці отримали мобільні кейси для швидкої діагностики та телемедицини, діти з пільгових категорій покращили доступ до онлайн-освіти в Заболотівській, Кутській, Рогатинській, Новицькій та Рожнівській громадах. Болехівська міська рада отримала підтримку в напрямку розвитку туристичної інфраструктури та створення нових можливостей для розвитку малого та середнього бізнесу, а працівники Івано-Франківського учбово-виробничого підприємства УТОГ отримали нове швейне обладнання.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм