ДТЕК профінансувала встановлення 15-ти камер відеоспостереження в Бурштині

У 2021 році ДТЕК “Бурштинська ТЕС” виділила 300 тисяч гривень для реалізації в Бурштинській громаді третього етапу програми «Безпечне місто».

За рік проклали 3 кілометри локальної мережі та встановили 15 нових камер відеоспостереження, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу підприємства.

З початку впровадження програми ТЕС інвестувала 626 тисяч гривень.

Це важлива програма для всіх бурштинців, яку ми щороку дофінансовуємо, адже безпека життя кожного жителя є пріоритетом не тільки у нас на ТЕС, але й поза нею. В рамках перших двох етапів вдалося облаштувати серверну кімнату, побудувати окрему локальну мережу по місту та встановити 32 камери відеоспостереження. В 2021-му станція інвестувала в програму ще 300 тисяч грн. Зараз завершуємо третій етап програми і в планах на 2022 рік реалізація 4 етапу, до якого ми теж долучимося, – прокоментував в.о директора ДТЕК Бурштинська ТЕС Максим Шумченко.

ДО ТЕМИ: Бурштинська ТЕС значно скоротила експорт електроенергії

З 2017 року в громаді вдалось протягнути понад 13 км кабельної мережі, облаштувати серверну кімнату, встановити близько 50 камер відеоспостереження. Зазначається, загальна вартість соціальних інвестицій  сягнула 1,5 млн грн.

Програма «Безпечне місто» реалізовується в Бурштині з 2017 року. Вона передбачає встановлення камер відеоспостереження у громаді заради покращення безпеки жителів.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм