“Дракони” здолали “мельників”: Ураган завершує рік домашньою перемогою над лідером

У середу, 29-го грудня, франківський “Ураган” вдома зіграв матч 17-го туру Parimatch Екстра-ліги проти херсонського “Продексіму”.

Завершальний тур Parimatch Екстра-ліги у 2021-му підготував для шанувальників футзалу своєрідний “десерт” – протистояння чинних чемпіона та віцечемпіона України. І поєдинок виправдав усі сподівання: гра була видовищна і багата на голи.

Мар’ян Швед вивів “драконів” уперед вже на 8-й хвилині. Під кінець тайму Петро Шотурма фантастичним ударом зі штрафного рахунок зрівняв.

У другому відтинку гри на майданчику точилася запекла боротьба, раз по раз команди могли виходити уперед, проте нічия протрималась аж до 33-ї хвилини, коли чудова комбінація господарів завершилась голом Фаренюка.

Гості почали грати з п’ятим польовим, але це не принесло очікуваного результату – “мельники” отримали у свої ворота ще два голи від Шведа і Фаренюка. “Ураган” цього вечора було не зупинити і, як наслідок, впевнена перемога з рахунком 4:1.

Тепер Ураган має 33 бали після 15 ігор. У Продексіма, у свою чергу, 40 очок після 16 зустрічей.

“Ураган” Івано-Франківськ – “Продексім” Херсон – 4:1 (1:0)