Донецька торгово-промислова палата відкрила «Мобільний Businessковоркінг+» в Івано-Франківську

Донецька торгово-промислова палата відкрила «Мобільний Businessковоркінг+» в Івано-Франківську

Донецька торгово-промислова палата після окупації міста Донецька та частини Донеччини російськими військами з 2014 році працювала в Краматорську та Маріуполі.

Проте, реалії сьогодення змусили її релокуватися далі на захід України. Частина Донецької ТПП працює в Києві, деякі працівники зараз працюють дистанційно в інших містах України.

А в Івано-Франківській ТПП Донецька палата вирішила відкрити мобільний коворкінг, в якому вимушено переміщені підприємці з Донеччини зможуть організувати своє середовище для роботи, комунікації, пошуку партнерів на Івано-Франківщині і в інших регіонах, та просто для спілкування в комфортному середовищі.

Проєкт мобільного коворкінгу реалізований за підтримки ПРООН. Президент Донецької торгово-промислової палати Максим Ануфрієв розповів про проблеми, з якими стикається палата колись одного з найбільших економічних та індустріальних регіонів України та представив проєкт бізнес-коворкінгу.

«Багато наших підприємців змушені переїжджати з своїх міст і сіл в підконтрольні Україні регіони. З 2014 року наша палата працювала в Краматорську, проте зараз влада оголосила про евакуацію з Краматорська та міст Донеччини. Наші підприємці переїжджають в інші міста. І наш новий мобільний коворкінг дозволить їм знайти місце для роботи, точку опори в їх непростому житті».

Максим Ануфрієв подякував за можливість реалізації проєкту програмі ПРООН, представниця якого Ірина Логвин також взяла участь в старті проєкту.

Присутній на події заступник Івано-Франківського міського голови Віталій Федорів привітав присутніх підприємців з відкриттям коворкінгу та розповів про можливості Івано-Франківської ОТГ по прийому та підтримці релокованого бізнесу.

Президент Івано-Франківської торгово-промислової палати Андрій Левкович висловив переконання, що в умовах російської агресії ми всі повинні демонструвати єдність та взаємну підтримку.

«Ми завжди готові підтримати і допомогли колегам. Одразу ж після початку широкомасштабного вторгнення росії в нашій палаті знайшли прихисток і місце для роботи багато працівників і цілих палат регіонів, в яких йшли бойові дії. Ми разом стали своєрідним гуманітарним хабом, який займався зв’язками з нашими колегами з цілого світу, отриманням та розподілом гуманітарної допомоги. Саме громадські організації Європи тоді першими відреагували на події 24 лютого та запропонували свою допомогу. Все це дуже хвилююче. Ми всі зрозуміли, що ми всі – одне ціле, що ми повинні бути єдиними і допомагати колегам, яких доля змусила покинути рідні місця».

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм