Документальна драма та комедія: що покаже Франківський драмтеатр наступного тижня. ФОТО

До кінця вересня Франківський драмтеатр зіграє чотири вистави.

У вівторок, 28 вересня, о 18:00 глядачі зможуть відвідати “Кар’єрні ігри” – виставу квест на одну дію, пише Ратуша.

Бог успіху – ненажерливий і жадібний. Які жертви йому не приноси,  все рівно мало. Як швидко не біжи, конкуренти наступають на п’яти. От і герой вистави готовий на все, аби отримати омріяну роботу в корпорації. Він приходить на співбесіду, але не у якості єдиного кандидата.

Тепер йому треба взяти участь у загадковому квесті і обійти усіх на поворотах. Ще з ранку він був більш ніж впевнений у собі. Однак поставлені завдання роблять це випробування справді непередбачуваним.

У середу, 28 вересня, о 18:00 юні франківські актори зіграють документальну драму “Бабин Яр”. Над виставою працювала старша група Дитячої тeатральної майстерні при театрі. Діти самостійно шукали свідчення про трагедію Бабиного Яру.

Цього ж дня о 18:00 Франківський драмтеатр покаже комедію “Любов до гробу”.

Закохана жінка здатна на будь-що заради чоловіка. Вона хоче бути з ним всюди, кожної миті. Опиратися цьому вкрай важко. Спробуйте відмовчатися, коли вона влаштовує скандал, і ви перетворитесь на монстра. Будьте покірні та терплячі і вас звинуватять у байдужості. І борони боже сказати щось у відповідь! Все. Тепер кожне ваше слово, подих чи навіть сопіння використають проти вас!

У четвер, 30 вересня, о 18:00 актори зіграють всім відому комедію “За двома зайцями”.

Отже, хто на кого полює? Свирид Голохвостий женеться за статками пана Сірка. А ще за ніжною, хай і бідною,  кралею Галею. Але і жінки у цій виставі тримають руку на пульсі. Проня Прокопівна страх як любить “розумного і багатого” нареченого, а її тітка Секлета Лемириха хоче будь-що урвати собі зятя-панича, який почав ходити до її доньки Галі. Але заєць тут один на двох – і той Голохвостий.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм