До уваги прикарпатців: вартість газу цьогоріч підвищуватися не буде

На сьогодні немає жодної підстави підвищувати тарифи на газ для прикарпатців. Тож, вартість блакитного палива цього року залишиться незмінною.

Про це повідомила голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук, пише Ратуша.

«Завдяки ініціативі Президента України Володимира Зеленського щодо встановлення річних тарифних пропозицій кожен житель Івано-Франківщини може отримувати газ за ціною, яка є значно нижчою, ніж ми бачимо у новинах про ситуацію на європейському ринку газу, – йдеться у дописі керівниці області. – Хоча ціна на газ зростає у Європі рекордно і досягає вже рівня вище 800 доларів за тисячу кубометрів через деструктивні дії Газпрому, для прикарпатців газ забезпечується за значно нижчою ціною».

Зазначається, що державне підприємство «Нафтогаз» пропонує як для побутових споживачів, так і для виробників тепла і гарячої води по всій країні абсолютно доступні умови для отримання газу:

  • для побутових споживачів діє річна пропозиція ціни газу 7,96 грн за кубометр. Якби цієї пропозиції не було, ціна на сьогодні сягала б вже 18-20 грн за кубометр газу;
  • для підприємств теплокомуненерго Нафтогаз пропонує трирічні контракти з ціною 7,42 грн за кубометр на перший рік.

ДО ТЕМИ: Прикарпатці боргують за доставку газу 55 млн грн

«Сьогодні тим, хто дійсно потребує соціальної підтримки, надаються субсидії на оплату комунальних послуг. Верховна Рада збільшить видатки на субсидії цього року – щоб стабільно пройти опалювальний сезон. Водночас, підприємствам теплопостачання держава допоможе розібратися з накопиченими боргами за енергоносії», – повідомляється у дописі.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм