До Івано-Франківська приїхав депутат польського Сейму Марек Жонса

До Івано-Франківська приїхав депутат польського Сейму Марек Жонса

В Івано-Франківську на запрошення Івано-Франківської торгово-промислової палати з офіційним парламентським візитом перебуває депутат Сейму Польщі багатьох скликань з 2009 року Марек Жонса.

Марек Жонса провів зустрічі з головою Івано-Франківської ОВА Світланою Онищук, з мером міста Івано-Франківська Русланом Марцінківим, зустрівся з підприємцями Івано-Франківщини в торгово-промисловій палаті, провів гуманітарні зустрічі.

З ПЕРШИХ ДНІВ ВТОРГНЕННЯ РОСІЇ ВІН ЗОРГАНІЗУВАВ ДОПОМОГУ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ БІЖЕНЦІВ В ПЕРЕМИШЛІ. ЗА ІНІЦІАТИВИ ПАНА МАРЕКА БУЛИ СТВОРЕНІ СПЕЦІАЛЬНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ПУНКТИ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ЖІНОК У ПОЛЬЩІ, АБИ КОЖНА З НИХ МОГЛА ОТРИМАТИ ДОСТОВІРНУ ТА ПЕРЕВІРЕНУ ІНФОРМАЦІЮ. ТАКОЖ ЗА ЙОГО СПРИЯННЯ ВДАЛОСЯ ОТРИМАТИ СУЧАСНЕ МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ, ЯКЕ ВРЯТУВАЛО ВЖЕ НЕ ОДНЕ ЖИТТЯ УКРАЇНЦІВ, КАЖЕ ГОЛОВА ОДА.

Також високий гість з Польщі взяв участь в ефірах обласного телебачення “Галичина” та РАІ, де поділився своїми думками про боротьбу України та Польщі зі спільним ворогом та перспективи подальшої співпраці з відбудови України та форматів подальшої спільної праці в новій світовій реальності.

Його величезна підтримка та допомога проявилася в багатьох вимірах:

  • в організації і координації прийому біженців в прикордонному Перемишлі та околицях,
  • організації логістики та пересилки гуманітарних вантажів в Україну, в тому числі і залізницею, безпосередньо з Перемишля до Києва та інших міст України,
  • завдяки міжфракційним об’єднанням Польського Сейму в координації та посередництві відправки допомоги в Україну з інших країн ЄС,
  • залученні до процесу підтримки та допомоги Україні інших депутатів Сейму та відомих людей, лідерів думок Польщі та Євросоюзу.

За сприяння Марека Жонси в Україну відправлялися також вантажі автотранспортом, частина з яких була скерована до Івано-Франківських лікарень та для допомоги внутрішньо переміщеним українцям.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм