До Франківська переїхав Луганський університет внутрішніх справ

Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка переїхав до Івано-Франківська. Тепер цей навчальний заклад вищої освіти розташовується в обласному центрі Прикарпаття, на вулиці Національної Гвардії, 3.

18 травня в режимі онлайн-конференції там відбувся день відкритих дверей, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу обласної поліції.

Декан факультету № 2 підготовки фахівців для органів досудового розслідування Володимир Бондар привітав усіх випускників Івано-Франківської територіальної громади із завершенням навчального року, яке цьогоріч буде 3 червня. А також розповів про особливості вступної кампанії. А цього року на вступників чекають неабиякі зміни.

«На жаль, здійснювати набір ми змушені в умовах повномасштабної війни. Через це є певні зміни. Це стосується і нашого нового місцезнаходження. Тепер ми базуємось в Івано-Франківську. Також є зміни самої вступної кампанії, зокрема щодо документів, які додаються до особової справи», – розповів Володимир Бондар.

Також розповіли й про спеціальності, на які цього року здійснюється набір. А це – право та правоохоронна діяльність. Державне замовлення – 125 місць.

До онлайн-конференції приєдналися і працівники кадрового забезпечення поліції Прикарпаття. Вони детально розповіли про порядок, умови та строки формування особових справ.

Начальник відділу кадрового забезпечення Микола Бойчук розповів про переваги вищої юридичної освіти та перспективи працевлаштування в лавах Національної поліції.

Тож Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка відчинений для всіх абітурієнтів, які бажають отримати якісну юридичну освіту та в майбутньому працювати за фахом на благо України та українського народу.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм