До Дня молоді у Франківську відбувся форум волонтерських ініціатив «Добро.Спільно.Дій». ВІДЕО

Форум волонтерських ініціатив «Добро.Спільно.Дій» відбувся завдяки ГО “Між іншим” та за підтримки фонду The German Marshall Fund у партнерстві із Департаментом молодіжної політики та спорту. На заході лідери волонтерських рухів та ті, хто бажає долучитись до волонтерства, ознайомились із проєктом програми розвитку і підтримки волонтерства у територіальній громаді.

Голова ГО «Між Іншим» Владислав Соха каже, нині волонтерський рух неабияка рушійна сила, але він потребує підтримки, пише Ратуша з посиланням на РАІ.

Серед учасників форуму й 16-річна Таїсія. Дівчина приїхала з Запорізької області у лютому. Каже, волонтерством займалась ще вдома, а тут просто вирішила продовжити те, без чого не уявляє свого життя.

Відтак, у форматі світового кафе учасники сформували список основних проблем у волонтерському середовищі Івано-Франківської громади та шляхи їх вирішення. Оцифровані дані невдовзі будуть передані міській владі для врахування при плануванні як молодіжної політики, так і політики міста вцілому.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм