Для відбудови України потрібні сотні мільярдів доларів

Три роки тому на відновлення Донбасу було потрібно близько $10 млрд, тепер для відбудови України потрібні сотні мільярдів.

Про це Президент України Володимир Зеленський сказав під час спілкування зі студентами канадських вишів, пише Ратуша з посиланням на Укрінформ.

“Три роки тому у Торонто я говорив про відновлення Донбасу. І для цього ми зібрали тоді сотні інвесторів, компаній з усього світу прямо на Донбасі і провели відповідний форум у Маріуполі. Три роки потому цього міста фактично не існує. Воно стерте з лиця землі. У 2019 році ми говорили про відбудову на сході України. За попереднім розрахунком, для цього потрібно було близько 10 мільярдів доларів. Тоді ця цифра здавалася шокуючою. Три роки потому вона зросла у рази, і тепер ми потребуємо сотні мільярдів доларів для відновлення”, – розповів Зеленський.

Адже тепер, додав він, наслідки російської агресії доведеться долати на тільки на сході, а і в інших частинах нашої держави.

В онлайн-спілкуванні з Президентом України взяли участь представники десяти провідних вишів Канади: Торонтського університету, Університету Калгарі, Саскачеванського університету, Монреальського університету, Університету Альберти, Університету острова Принца Едварда, Western University, Університету Квінз, University of Waterloo/Wilfrid Laurier University та Dalhousie University. Також кілька канадських вишів долучилися до онлайн-трансляції заходу в YouTube.

24 лютого російська федерація розпочала новий етап війни проти України – повномасштабне вторгнення. Загарбники обстрілюють і бомбардують мирні міста й села України, катують і вбивають мирне населення. Сили оборони України чинять героїчний опір ворогу.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм