“Для української інтелігенції”: франківські рокери “Karna” презентували новий відеокліп

Український рок-гурт “KARNA” презентували новий відеокліп на пісню “Добрий вечір”.

Фронтмен гурту Олекса Ярош розповів, що кліп присвячується українській інтелігенції, пише Ратуша.

Ми присвячуємо цей відеокліп українській інтелігенції. Тому реліз приурочено саме до Дня української писемності та мови. Ми нація досить багата: окрім Шевченка, Франка, Лесі Українки, у нас ще є багато митців і науковців. Саме українська інтелігенція дає нам можливість відчувати себе нацією. В ХХ столітті її хотіли знищити, але не вийшло, – ділиться Олекса.

За його словами, у відеокліпі дуже багато алегорій.

Наприклад, сама локація — це закинутий театр. І одним з головних елементів є вівтар, як серце кліпу, символ того, що українська інтелігенція і пам’ять про неї дають нам можливість йти далі в майбутнє. 

Пісня “Добрий вечір” – це наче колискова від франківських рокерів, адже спокою та хорошого настрою в теперішній час людям дуже не вистачає.

“Добрий вечір” — це ніби колискова від гурту KARNА. Колискова, яка несе добрий, спокійний, файний настрій, бо в наш непростий час хочеться трошки позитиву, спокою. І коли вечір стає добрим, всі негаразди лишаються в минулому, а ми йдемо вперед вже з хорошим і добрим настроєм. Але сама по собі колискова багатозначна та несе прихований зміст, який ви можете побачити в кліпі, – розповів Олекса.

Усі музиканти гурту KARNA брали участь у зйомках, у всіх була своя роль, своє завдання, свій образ.

Ми відзняли кіно! Там є сюжет, своя містика, ми вперше працювали з кіношними гримерами.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм