Для франківської молоді просто неба влаштують майстер-клас з основ проєктного менеджменту

Сьогодні, 19 вересня, з 16 по 20 годину на Вічевому майдані відбудеться вуличний просвітницький проєкт “ФРІ-простір”.

У рамках заходу івано-франківська молодь дізнається, як їхні ідеї можна втілювати та чому це дозволить стати кроком до особистісного розвитку та розвитку міста, пише Ратуша.

Організатори проєкту, члени молодіжної організації “ФРІ Івано-Франківськ”, нададуть учасникам дієві інструменти, як можна реалізувати свої ідеї. 

Протягом акції організатори створять три локації:

  • Перша “Молодь Франківська мріє”, де ми зберемо ідеї заходів, які молодь хоче втілити у місті; 
  • Друга “Молодь Франківська планує”, де ми розглянемо детальніше ідеї охочих й розповімо основи проєктного менеджменту;
  • Третя “Молодь Франківська втілює”, де ми напряму втілюємо одну із попереднього заготовлених ідей – тиху вечірку й надихаємо тим самим учасників втілювати свої мрії.

ДО ТЕМИ: У Франківську стартує зимова хвиля програми “Малі гранти Теплого Міста”

Під час акції організатори мають намір привернути увагу до проблеми збайдужілості окремих великих груп молоді й невпевненість у своїх силах іншої, що сповільнює розвиток українського суспільства. З моменту введення карантину, кількість молодіжних ініціатив у Івано-Франківську зменшилася. Відтак, вулична акція має на меті розширити коло активної молоді та молодіжних ініціатив в громаді.

ДОВІДКА: Проєкт “ФРІ-простір” організовує Івано-Франківський підрозділ Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Фундація Регіональних Ініціатив”. Це – спільнота розвитку проактивних школярів та студентів. Протягом чотирьох годин члени організації спроєктують свою громадську діяльність просто неба.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм