Діти-пільговики Єзупільської громади отримали свій “Перший портфелик”. ФОТО

Сьогодні школярі з малозабезпечених сімей Єзупільської території громади отримали нові шкільні портфелі з канцелярією. Передача такого подарунку відбулась в рамках щорічної благодійної акції «Перший портфелик», яку вже 18 рік поспіль організовує Благодійна організація «Карітас».

Про це йдеться на Facebook-сторінці Єзупільської територіальної громади, пише Ратуша.

Керівник служби у справах дітей Єзупільської селищної ради Галина Цюцьмаць каже, що шкільне приладдя отримали діти з малозабезпечених сімей, сироти та діти сімей, що опинились в складних життєвих ситуаціях.

За підтримки Карітасу України Caritas Ukraine та ROZETKA, EPAM Ukraine, SoftServe, які долучилися до проведення Всеукраїнської акції «Шкільний портфелик», укомплектовані ранці в нашій області отримали 50 дітей, із них – 27 першокласників та 23 учнів 2-9 класів.

Вартість портфелів становить 35 000 гривень.

Завдяки допомозі жертводавців – місцевих підприємців, парафіян Івано-Франківської архієпархії УГКЦ та небайдужих людей у рамках акції було зібрано 169 419, 20 гривень. На зібрані кошти учням 2-11 класів вручили 130 сертифікатів на придбання канцтоварів.

Отримали подарунки й школярі Єзупільської громади.

Голова громади Ігор Лукашевич надзвичайно вдячний кожному, хто пожертвував кошти для акції та подарував дітям частинку свого серця!І щиро дякує «Карітасу» за співпрацю та допомогу. Благодійна акція «Перший портфелик» проводиться уже 18 рік поспіль. До збору коштів долучаються парафіяни Івано-Франківської архієпархії УГКЦ, місцеві підприємці та просто небайдужі люди.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм