Данці зібрали 17,5 мільйона гривень для допомоги переселенцям на Прикарпатті

Засновник компанії «Ґудвеллі Україна» Том Аксельгард, який сьогодні обіймає посаду Почесного консула України в місті Оутруп (Данія), ініціював збір коштів для допомоги та підтримки внутрішньо переселених осіб в Україні відразу після початку війни.

Усі кошти передають на потреби людей в Україні, які постраждали від воєнних дій, через надійні організації і з безпосередньою участю українського офісу, який координує всю допомогу, пише Ратуша з посиланням на Вікна.

Цього тижня продукти харчування, які придбали за рахунок пожертв, зібраних Help Ukraine Now, передали соціальним їдальням у містах Рогатині та Бурштині.

Навесні за підтримки проєкту Help Ukraine Now Дубовецька територіальна громада, а саме — добровільна пожежна команда, отримала пожежний автомобіль з Данії, який значно полегшить роботу вогнеборців. Також за кошти, зібрані в Данії, раніше було закуплено близько 8,3 тисячі тонн продуктів харчування для соціальних їдалень у Калуській, Дубовецькій та Рогатинській громадах.

Крім того, з Польщі прибуло 5 вантажівок гуманітарної допомоги від Help Ukraine Now. Партнером у вирішенні практичних питань надання гуманітарної допомоги була польська компанія Goodvalley Polska, яка від самого початку війни неодноразово висловлювала свою підтримку колективу «Ґудвеллі Україна».

Продукти першої необхідності, засоби гігієни тощо були розподілені між різними організаціями та громадами, які прихистили сім’ї внутрішньо переміщених осіб. Також гуманітарну допомогу передавали на території областей, які постраждали від агресії рф.

Зібрані кошти спрямовуються на гуманітарну допомогу у таких категоріях:

  • медичні препарати;
  • продукти харчування;
  • засоби особистої гігієни для дітей та немовлят;
  • інші речі, необхідні для людей, які залишилися без даху над головою через російську агресію;
  • надання психологічної допомоги. Організація психологічних воркшопів для дітей внутрішньо переміщених осіб, які проживають на територіях присутності компанії «Ґудвеллі Україна».

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм