Стало відомо, які дороги та вулиці Франківська відремонтують цьогоріч

Великий обсяг робіт в цьому році проводиться по поточному ремонту доріг.
Великий обсяг робіт в цьому році проводиться по поточному ремонту доріг.

Літо, погожа погода і в Івано-Франківську тривають роботи з поточного та капітального ремонту доріг на декількох вулицях міста.

Про виконану роботу та подальші плани щодо ремонтних робіт у Франківську кореспондентам Ратуші розповів директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради Михайло Смушак.

За його словами, із глобальних проєктів найперше це ремонт на вулиці Автолимашівській, стан якої – один із найгірших в Івано-Франківську.

Очікуємо, що цього року мали б дорогу зробити. Як мінімум в нижньому шарі, а можливо і повністю, – зазначив Смушак.

ДО ТЕМИ: Олександр Шевченко: Робимо Автоливмашівську. Пропоную міській владі допомогу в будівництві інших доріг

Наступний об`єкт, який планують реалізувати в цьому році – ділянка вулиці Гетьмана Мазепи, від вулиць Гординського і до Гурика, яка залишилася з минулих років розпочатою, але ще не завершена.

Є декілька проведених тендерів на ремонти, але по них роботи не будуть відбуватися, через відсутність призначень. Наприклад, по вулицях Крушельницької, Петрушевича, Курбаса і Донцова. Невеликі вулиці, але які точно потребують ремонту. Але поки що там роботи не ведуться, – розповів директор департаменту.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ: Місто викупило будинок, який стояв на заваді з’єднання двох бульварів

Великий обсяг робіт в цьому році проводиться і по поточному ремонту доріг, відзначив Михайло Смушак:

Якщо немає коштів на капітальний ремонт, то хоча б потрібно підтримувати дороги, інакше будуть непроїзні вулиці міста. І КП “Муніципальна дорожня компанія” це проводить. Вони вже багато робіт виконали і виконують. Мова йде про невеликі латки на дорогах чи дрібні ями.

Юлія Гавриленко

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм