Чи можна позбутись депресії, катаючись на велосипеді

Через події останніх років, такі як пандемія Covid-19 та війна в Україні, люди все більше відчувають поганий настрій, тривожність і навіть впадають в депресію.

Через події останніх років, такі як пандемія Covid-19 та війна в Україні, люди все більше відчувають поганий настрій, тривожність і навіть впадають в депресію. Хтось знає, як з цим впоратись самостійно, а для когось цей стан є нестримним і помітно псує якість життя та здоров’я.

Чекати, поки депресія пройде сама по собі, не варто, організму необхідно допомогти всіма силами з нею впоратись. Для цього потрібно не тільки приймати заспокійливі відвари та пігулки, але й змінити свій спосіб життя. Наприклад, почати слухати приємну спокійну музику, зайнятись цікавою справою, навчитись кататись на велосипеді, який можна придбати на сайті АЛЛО.

Звичайно, в період війни не варто влаштовувати дальні заїзди навіть там, де не ведуться активні бойові дії. А от щоденне катання недалеко від дому за відсутності повітряних тривог піде на користь. Всього 15 хвилин крутіння педалей, і рівень гормону стресу почне знижуватись!

Коли потрібно починати діяти

За роботою та домашніми справами проблема помічається не одразу, адже психоемоційний стан людини погіршується поступово. А от починати діяти, щоб не підхопити затяжну депресію, можна вже в наступних випадках:

  1. Постійна втомлюваність та недостатність сил навіть для виконання улюблених та повсякденних справ.
  2. Проблеми зі сном: складно як засинати, так і прокидатись.
  3. Підвищений апетит та збільшення ваги або небажання їсти.
  4. Дратівливість, постійне відчуття тривоги.
  5. Невпевненість, відсутність задоволення від життя.
  6. Труднощі з концентрацією уваги.
  7. Проблеми в інтимному житті.

Навіть якщо ви не виявили в себе жодної з цих проблем, катання на велосипеді додатково покращить ваш настрій та позитивно відобразиться на здоров’ї та фігурі.

Геть антидепресанти!

Факт, що регулярні прогулянки на ровері корисні для здоров’я, не є ні для кого новиною. Багатьма дослідженнями доведений факт, що помірне фізичне навантаження у поєднанні з перебуванням на свіжому повітрі та спогляданням навколишньої краси покращує роботу:

  • серцево-судинної системи;
  • дихальної системи;
  • кістково-м’язового апарату.

Також поїздки покращують роботу імунної системи, зір, обмін речовин.

Досягнення мети

На відміну від походів до тренажерної зали чи басейну, час, проведений у яких також дозволяє позбутись стресу, катання на велосипеді простіше інтегрувати в повсякденне життя. Маючи ровер, не обов’язково гаяти години на довгі тренування. Достатньо на ньому їздити в магазин, на роботу, у справах.

Якщо ви ще не маєте власного байка, можливо, саме зараз час його купити? Тим більше, що ціни на велосипеди у Вінниці на сьогодні залишаються на тому ж рівні, що і до 24 лютого. Певні моделі навіть пропонуються за знижками.

У велосипедних поїздках кожен знайде щось для себе. Одні переборють свій страх і нарешті навчаться їздити на двоколісному засобі, інші під час прогулянок знайдуть нових друзів, треті – надихнуться на написання картини чи вірша. У будь-якому разі це сприятиме виходу людини з депресії!

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм