“Чорний” сніг з Галича перевірили на вміст небезпечних речовин: перевищення ртуті в рази

14 та 15 грудня у Галичі, Бурштині та інших навколишніх селах “почорнів” сніг. Місцеві мешканці впевнені, що причиною стали викиди та осіла сажа з Бурштинської ТЕС.

На станції відкидають свою провину щодо темного забарвлення верхнього шару снігу. Кажуть, що за останні 10 років підприємство капітально відремонтувало 11 електрофільтрів та зазначають, висока вологість повітря та зміна погодних умов є чинниками, які впливають на концентрацію опадів в певних місцях:

Це можуть бути тверді частинки продуктів горіння, які осіли в момент зміни напрямку вітру. Брудний сніг, як на території ОТГ, так і поза нею може виникати й від опалення твердим паливом (вугілля, деревина, пелети) котелень, заводів та інших будівель, які також функціонують в межах регіону.

Сніг перевірили на вміст небезпечних речовин. Про результати повідомив народний депутат від 84 виборчого округу Ігор Фріс.

Прийшли аналізи снігу по Галичу. Перевищення ртуті в рази. Перевищення сажі в рази. Як повідомили в свій час на БуТЕС – це галичани гріються дровами,- йдеться в дописі нардепа.

Нагадаємо, минулого року у Бурштині та його околицях також падав “чорний” сніг.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм