Чому «горять» путівки та де їх шукати?

Гарячі туристичні путівки — це тури, за якими дата вильоту на курорт призначена на найближчі 2-4 дні, внаслідок чого їх можна придбати за значно зниженими цінами.

Головними складниками пакету послуг є переліт і проживання, тож туристичні компанії співпрацюють з готелями та авіаперевізниками. Вони розраховують відправити на відпочинок певну кількість туристів і заздалегідь викуповують місця в готелях та квитки на літаки.

Туристичні путівки мають свій термін придатності: якщо до певного моменту вони залишаться невикупленими, то компанія зазнає збитків. Щоб не допустити цього, напередодні відправлення ціну на залишкові путівки знижують. Так туроператори намагаються «відбити» кошти, витрачені на місця в літаках та готелях.

Коли їх шукати?

Вигідні туристичні пропозиції з’являються або наприкінці, або на початку сезону, або в низький сезон (тобто сезон зниження туристичної активності). Для літніх пляжних турів – це початок весни і кінець осені. Для зимових гірськолижних – літо.

Існують періоди, коли існування гарячих турів неможливе, бо зайвих місць не залишається, – літній сезон (особливо липень-серпень), різдвяні та травневі свята. У цей час ціни на путівки високі, і ярлик «гаряча пропозиція» – це лише маркетинговий хід, яким турфірми намагаються впіймати необізнаних клієнтів.

Також варто звернути увагу на дати шкільних канікул протягом року: тоді попит на путівки різко зростає, і, хоча дешеві пропозиції є, часто банально не вистачає місць у літаках за популярними напрямками.

На що звернути увагу?

Важливий аспект подорожі – її організатори. Не купуйся на дуже низьку вартість туру, якщо його пропонує сумнівна турфірма без відгуків, з пустим сайтом і без активної сторінки в соцмережах. Ти ризикуєш не тільки нікуди не полетіти, а ще й залишитися без грошей.

Важливо й те, з ким ти укладаєш договір: туроператором чи турагентством. Оператори створюють сам тур і домовляються із закордонними партнерами. Іноді туроператори самі продають тури, але здебільшого вони співпрацюють з агентствами. Між ними укладається договір, за яким агентство продає путівки й отримує за це певний відсоток.

Турагентство нічого не додає до ціни самого туру, а «живе» завдяки відсоткам від продажу, що їх виплачує туроператор. Тому в фінансовому плані немає різниці, в кого купувати путівку. Існує й інший варіант: агентство викуповує тур і продає його за своєю ціною (але це не так поширено).

Чому важливо розуміти різницю?

Тому що тобі потрібно пересвідчитися, що обидві компанії варті довіри і мають потрібні дозволи на роботу. Варто перевірити, чи входить туроператор до Ліцензійного реєстру, а також право на надання послуг з оформлення документів для виїзду за межі України.

Не зайвим буде перевірити середній рівень цін перед купівлею туру. Іноді гарячі тури створюють на рівному місці: спершу підвищують ціну на тур, а потім знижують. Або ж інший трюк, до якого вдаються недобросовісні туроператори, – маскування під гарячі путівки звичайних турів з дуже дешевими і, відповідно, поганими умовами або урізаним пакетом послуг. Якщо не хочеш залишитися без їжі чи екскурсій, то ретельно перевір умови, на які погоджуєшся. Пам’ятай: скупий платить двічі.

Туристична компанія «Поїхали з нами!» пропонує зручний модуль для пошуку туру, в тому числі й «гарячого», на будь-який смак. Ми зібрали найкращі пропозиції туроператорів з усієї України. Залишається тільки скористуватися наявними варіантами або слідкувати за оновленнями.

То як купити путівку?

Для пошуку туру по всіх туроператорах ми пропонуємо спеціальну зручну форму із фільтрами. https://poihalyznamy.com.ua/hot-tours/

 • Оберіть, що саме вам необхідно: пакетний чи екскурсійний тур;
 • Оберіть транспорт та місто вильоту;
 • Визначте країну та місто, які вас цікавлять;
 • Оберіть готель зі списку;
 • Зазначте дати на кількість ночей;
 • Зазначте, який тип харчування вам необхідний: будь-яке, сніданок, напівпансіон, повний пансіон, все включено, ультра все включено;
 • Також визначте кількість дорослих та дітей у номері;
 • Для екскурсійних турів оберіть країни та міста у програмі;
 • Задайте обмеження по бюджету.

Після цього натисніть на кнопку «шукати», та система автоматично запропонує варіанти згідно із вашими потребами. А якщо все ще залишаться запитання, звертайтеся до наших консультантів. Менеджери туристичної агенції «Поїхали з нами!» допоможуть вам з організацією відпустки.

Запитання та відповіді про пошук туру онлайн у Львові

Чи входить дорога у вартість туру?

Під час пошуку туру онлайн ви можете самостійно відмітити, чи потрібно вам включити проїзд у вартість туру. Для цього серед фільтрів є окремий пункт. Туристична агенція «Поїхали з нами!» пропонує авіа- та автобусні тури.

Тури у які країни можна обрати онлайн?

Ми пропонуємо тури до різних країн Європи, Азії, Америки, тощо. Серед них Туреччина, Єгипет, Австрія, Албанія, Бельгія, Болгарія, Німеччина, Грузія, Великобританія, В’єтнам, Таїланд, США, Греція, Іспанія, Італія, Кіпр, Чехія, Сінгапур, Туніс, Франція, Японія, тощо.

Тури з якого міста можна обрати онлайн?

Ми пропонуємо вильоті зі Львова, Києва, Одеси, Харкова, Херсона, Чернівців, Вінниці, Дніпра, Запоріжжя, Кривого Рогу.

Чому турагенство «Поїхали з нами!»?

Професійна організація турів – це можливість сповна насолодитися довгоочікуваним відпочинком, уникаючи численних турбот, питань та форс-мажорів.

Туристична агенція «Поїхали з нами!» пропонує наступні переваги:

 • Лише перевірені готелі. Для проживання ми обираємо лише ті місця та номери, якість та зручність яких перевірили самостійно. Наша готельна база оновлюється кілька разів на рік.
 • Різноманіття. Ми організовуємо путівки у різні напрямки, пропонуємо гарячі тури, бюджетні подорожі та особливі VIP-пропозиції на будь-який смак. Знайдуться варіанти як для любителів планувати заздалегідь, так і для прихильників спонтанності та неочікуваних планів.
 • Індивідуальний підхід. Консультанти допоможуть обрати ідеальний тур зі Львова, врахувавши всі побажання, потреби та бюджет. Завжди можна залишити заявку на безкоштовний підбір.
 • Гарантії. У разі будь-яких непорозумінь зі сторони туроператора, ми завжди повертаємо повну вартість путівки чи пропонуємо рівноцінну заміну.
 • Доступність. З консультантами туристичної агенції можна зв’язатися у будь-який час будь-яким зручним способом. Наш офіс розташований у центрі Львова, на проспекті Свободи, 23.

«Поїхали з нами!» – м. Львів, просп Свободи, 23

Перевага пакетних турів зі Львова – це не лише відсутність необхідності займатися організацією, а й суто практична вигода. Ми маємо налагоджені зв’язки з перевізниками, готелями, іншими операторами, постійно розробляємо нові програми та маршруті і вдосконалюємо вже наявні. Це дозволяє пропонувати путівки за доступними цінами. Нерідко вони обходяться навіть дешевше, ніж при самостійному плануванні.

Не доведеться також постійно відстежувати квитки, наявність місць у готелях, інші деталі. Все це швидко на якісно зроблять наші фахівці. Окрім того, ми заздалегідь відповімо на всі питання щодо особливостей конкретної країни, її звичок та культури, інших локальних нюансів, які обов’язково необхідно знати туристам.

«Поїхали з нами!» – туристична агенція з багатим досвідом. Ми неодмінно знайдемо чим здивувати як досвідчених мандрівників, так і тих, хто лише починає відкривати для себе всі принади безмежного навколишнього світу.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм