Через трагедію в лікарні на Прикарпатті оголосили День жалоби

Прикарпаття у скорботі – через пожежу загинуло троє людей. Вчора трапилася пожежа у Косівській центральній районній лікарні.

У зв’язку із ситуацією слідчим управлінням Національної поліції в області розпочато кримінальне провадження за статтею 270 ч.2 КК України (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, що спричинило загибель людей, майнову шкоду в особливо великому розмірі або інші тяжкі наслідки).

Дане питання винесено на розгляд позачергового засідання Регіональної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбудеться 29 грудня о 16.00 год.

З огляду на трагічні події 30 грудня на Прикарпатті оголошено днем жалоби. Тож просимо обмежити розважально-концертні заходи та ввести зміни до програм місцевих теле- та радіопередач. Щиро поділяємо біль втрати з усіма, хто сьогодні у скорботі. Нехай добра і світла пам’ять про них та їхні справи назавжди залишиться в наших серцях.

Ввечері 28 грудня на першому поверсі реанімаційного відділення Косівської районної лікарні спалахнула пожежа, через яку загинуло троє пацієнтів. Ще троє медиків постраждали – у них опіки різного ступеня тяжкості.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм