Буде найвище в Україні: в Яремче шукають інвесторів, щоб відновити “оглядове колесо”

В місті Яремче хочуть відновити “оглядове колесо”, для реалізації проєкту наразі шукають приватних інвесторів.

Це перший проєкт на Прикарпатті, представлений Діловими громадами України, пише Ратуша.

Площа землі – 1.33 гектари. Яремчанська міськрада готова передати землю в оренду через аукціон. Відтак на найближчій сесії повинні прийняти рішення про зміну цільового призначення земельної ділянки біля водоспаду “Гук”.

Пункт №87 цього проєкту рішення передбачає надання дозволу Яремчанській міській раді на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови в землі для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури.

Йдеться про ділянку, площею 1,3301 га по вул. І. Петраша. Інформуємо, що зміна цільового призначення відповідатиме інвестиційному проєкту (будівництво оглядового колеса). Площа та конфігурація ділянки не змінюється. Ділянка залишається в комунальній власності.Окрім того, зі зміною цільового призначення збільшиться нормативна грошова оцінка землі, а це збільшить надходження до місцевого бюджету від орендної плати за землю.

До слова, планується спорудження 60-метрового колеса. Воно буде не тільки найвищим в Україні, а найвисокогірнішим. Наразі найвище в Україні колесо має Харків, його висота – 55 м.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм