Близько 115 мільйонів боргують прикарпатці за електроенергію

Сьогодні, на жаль, доводиться чути інформацію про те, що після війни борги за комірне «спишуть», тож платити за комунальні послуги не потрібно.

ТОВ “Прикарпатенерготрейд” пояснює, що таке повідомлення у відносно безпечних областях не просто маніпулятивне, воно шкідливе.

Для економіки держави, адже щомісячно під час повномасштабної війни країна недоотримує мільярди гривень, зокрема для соціальних програм, відновлення інфраструктури, підтримки армії.

Для споживачів, які сподіваючись на майбутнє «списання», накопичують багатотисячну заборгованість, а її зрештою доведеться виплатити у стислі терміни.

Тилова економіка повинна працювати на максимальну потужність. Саме тому “Прикарпатенерготрейд” щоденно закуповує потрібні обсяги електроенергії та газу для своїх клієнтів.

При цьому ми спостерігаємо доволі небезпечну для ринку енергоресурсів тенденцію – зростання боргів. Так, наразі заборгованість населення Івано-Франківщини за електроенергію становить близько 115 млн гривень, юридичних клієнтів – майже 107 млн.

За газ побутові клієнти “Прикарпатенерготрейду” боргують понад пів мільйона, бізнес – майже 6,8 млн грн. Такого критичного рівня розрахунків не спостерігалось навіть під час жорсткого карантину.

Ми постійно наголошуємо, що обмеження відключень під час воєнного стану не слід сприймати як зелене світло не платити зовсім, – зауважує Тетяна Шутка, заступник директора з питань обслуговування клієнтів ТОВ «Прикарпатенерготрейд. – Наша компанія закуповує ресурс для клієнтів наперед, тож вчасна оплата – це гарантія надійного постачання енергоресурсів для самих клієнтів.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм