“Біжу за ЗСУ”: прикарпатців закликають долучитися до онлайн-марафону і зібрати кошти на тепловізор

Коломийські волонтери закликають небайдужих взяти участь у благодійному онлайн-марафоні «Біжу за ЗСУ». Всі отримані кошти направлять на купівлю тепловізора для українських військових.

Благодійна ініціатива, яка покликана єднати українців з різних куточків світу, відбудеться 8–10 липня. Організовує забіг команда волонтерів, зокрема коломиянка Тетяна Жидак спільно з благодійним фондом «Країна нескорених».

«Логічно, що четвертий місяць війни не минає безслідно для нашої психіки. Ми проходимо цикли змін настрою: від ейфорії до відчаю, переживаємо і психологічну війну. Відчуваємо провину за те, що не на полі бою і що за нас помирають такі ж самі українці. «Біжу за ЗСУ» покликаний полегшити наш емоційний стан, покращити фізичну підготовку, адже відомо, що фізичне навантаження допомагає екологічно справлятися з негативними емоціями», – розповідає Тетяна.

Організатори пропонують три різні дистанції, які можна обрати від рівня фізичної підготовки: 2, 5 і 10 км.

В кінці марафону на учасників чекають приємні нагороди, додають організатори.

«Для того щоб взяти участь у марафоні, потрібно заповнити анкету, задонатити будь-яку суму від 250 гривень, завантажити на смартфон зазначену програму для відслідковування дистанції та часу і, власне, бігти 8, 9 чи 10 липня. Це можна робити будь-де – в Україні чи за кордоном. Головне, щоб в безпеці», – наголошує Люба Оліградська, засновниця «Країни нескорених».

Щоб придбати тепловізор, волонтерам потрібно зібрати 1300 доларів. Благодійний фонд гарантує відкриту звітність по зібраних коштах, висвітлення всіх рахунків та фотозвіт про отримання тепловізора.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм