Men counting money! Studio shots

Бюджет Прикарпаття-2021: скільки коштів та на що витратили у першому півріччі

Сьогодні під час дев’ятої сесії Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання депутати заслухали звіт про виконання обласного бюджету за І півріччя 2021 року.

Від початку року до бюджету Прикарпаття надійшло 1,5 мільярда гривень загального та спеціального фондів. Про це під час засідання доповіла очільниця Департаменту фінансів Івано-Франківської облдержадміністрації Ірина Мацькевич, пише Ратуша.

З них 53 % – кошти з державного бюджету, які надійшли у вигляді субвенцій та дотацій. Надходження загального фонду обласного бюджету склали 577 мільйонів грн, що складає 111%,- зазначила посадовиця.

За словами Мацькевич, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження до загального фонду зросли на 25%.

80% всіх надходжень складають надходження ПДФО. За перше півріччя надійшло 465,8 мільйона гривень. Планові показники виконано на 105,5%,- зазначає керівниця департаменту.

Найбільшими платниками податків є “Івано-Франківськцемент” – 45 мільйонів гривень, Військова частина 4267(м. Коломия) – 46 мільйонів гривень, ДП “ВО Карпати” – 35 мільйонів гривень, ТОВ “Карпатнафтохім” (м. Калуш) – 39 мільйонів гривень:

Надходження податку на прибуток склали 54,9 мільйона гривень і найбільшими платниками до обласного бюджету цього податку – “Івано-Франківськцемент” (14 млн грн), ТОВ “Віта Констракшин”(5,3 млн грн) та “Карпатнафтохім” (5 млн грн).

Надходження до спеціального фонду склали 108,3 млн грн (виконано на 148%), екологічного податку надійшло 57%, надійшло 61,4 мільйона гривень (виконано заплановані показники на 145,4%).

Видатки склали 1,2 мільярда гривень: 52 % було спрямовано на виплату заробітної плати, 3,3% на оплату комунальних послуг енергоносіїв, на інші видатки направлено 45% всіх запланованих коштів.

За півріччя профінансували 124,7 мільйона гривень із 334 запланованих на фінансування регіональних цільових програм. 28,9 млн гривень профінансовано на природоохоронні заходи,- прозвітувала Ірина Мацькевич.

Проєкт рішення погодили 60 голосами депутатів.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм