Apple разом з Foxconn розробляють окуляри доповненої реальності

Apple займається розробкою окулярів доповненої реальності.
Apple займається розробкою окулярів доповненої реальності.

Компанія Apple разом з тайванським виробником Foxconn – своїм основним партнером по виробництву айфонів – розробляє окуляри доповненої реальності.

Про це стало відомо виданню The Information. Пристрій з напівпрозорими лінзами анонсують у 2022 році, прогнозують експерти, пише mind.ua.

Зазначається, що Apple працює над лінзами для окулярів доповненої реальності разом з Foxconn протягом вже трьох років. У травні розробка увійшла в фазу атестаційного випробування на відповідність заданим вимогам.

Це означає, що етап прототипування завершено, і напівпрозорі лінзи можна починати тестувати перед запуском серійного виробництва. Проте, пише Business Insider, до початку випуску окулярів мінімум два роки.

Ця новина – ще одне свідчення того, що Apple займається розробкою окулярів доповненої реальності, які, на думку багатьох експертів, повинні стати наступним революційним продуктом компанії після Apple Watch.

Реліз окулярів намічений на 2022 рік, а в продажу вони мають з’явитися в 2023, як повідомляли раніше The Information і Bloomberg.

Перші дослідження в сфері доповненої реальності почалися в Apple в 2017 році, коли компанія представила ARKit, платформу для розробки AR-додатків для iPhone та iPad. Досі жодного AR-продукту у Apple не вийшло, але в останній iPad Pro вставили лідар для створення більш реалістичних картинок в доповненій реальності.

Як зазначає видання, Apple ніколи не обговорює свою продукцію до анонса. Але глава компанії Тім Кук не раз наголошував на великому потенціалі доповненої реальності. Так, на початку року він назвав AR наступною найважливішою технологією («next big thing»).

Нагадаємо, Apple випустила перші публічні бета-версії iOS 14 та iPadOS 14, при цьому експерти попереджають, що встановлення бета-версій може нашкодити телефону.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм