Андрій Бойчук: Івано-Франківська область високо цінує співпрацю із іноземними партнерами

Вчора, 11 червня, голова Івано-франківської облдержадміністрації Андрій Бойчук зустрівся з директором Воєводської спеціалізованої психоневрологічної лікарні ім. Святої Ядвіги Кшиштофом Назімеком, економічною директоркою лікарні Кристиною Соботою та головою наглядової ради лікарні, депутатом Сейму Республіки Польща Рішардом Галла.

Незабаром виповниться 20 років від дня, коли Опольське воєводство стало партнером Прикарпаття, пише Ратуша з посиланням на фейсбук-сторінку очільника Прикарпаття.

За його словами, за цей час спільно вдалось успішно реалізувати чимало взаємовигідних проєктів у сферах охорони здоров’я, освіти, туризму та економіки.

Вдалий приклад нашої співпраці – розвиток медицини в області. Наприклад, Прикарпатський обласний клінічний центр психічного здоров’я вже 12 років є партнером польської лікарні. Спільно вони працювали над реформування психіатричної служби нашої області. Але найголовніше – прикарпатські медичні працівники отримали змогу пройти стажування у Польщі. Вони побачили, як працює європейська медицина і привезли додому важливий досвід, який щодня використовують у роботі, – зазначив він.

Також додав, що для Прикарпаття важливо мати таких іноземних партнерів. Спільна робота дозволяє розвивати наші регіони.

Тому ми готові посилювати співробітництво з Опольським воєводством. Також запрошуємо до співпраці інші іноземні міста.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм