Alyona Alyona стане учасницею нового сезону «Танців з зірками»

Прем’єра нового четвертого сезону «Танців з зірками» відбудеться цієї осені на «1+1».
Прем’єра нового четвертого сезону «Танців з зірками» відбудеться цієї осені на «1+1».

Вже цієї осені на телеканалі «1+1» стартує новий сезон шоу «Танці з зірками».

Напередодні в соціальних мережах розпочався #танціззіркамиchallenge – щорічний зірковий челендж, за допомогою якого учасники нового сезону передають танцювальний виклик один одному із запрошенням взяти участь у шоу.

Так, сьогодні у студію «Сніданку з 1+1» завітала українська популярна реп-виконавиця Alyona Alyona, яка у прямому ефірі зізналася, що приймає цьогорічний виклик #танціззіркамиchallengе від шоумена Дмитра Танковича, який теж став учасником проекту.

«Це новий досвід для мене. Хочеться себе випробовувати та довести, що пишки можуть усе. Я сподіваюсь, що буду виглядати органічно у всіх стилях, тому що маю нутрішній стержень, мені є що розповісти глядачам», – коментує Альона.

За лаштунками виконавиця розповіла, що багатого танцювального досвіду вона не має:

«В школі в п’ятому класі з ходила на танцювальний гурток і вивчала вальс. Це все, що я вмію з танців. У цьому сезоні я спробую в силу можливостей свого організму показати всьому світу, що все можливо».

Також, виконавиця зізналась, що на наступний день, після святкування власного 29 річчя вона вирішила почати стежити за фігурою та поставила мету – скинути 29 кілограмів. Трохи менше ніж за півтора місяці Альоні вдалося позбутися 10 зайвих кілограмів.

«На цьому тижні я стабільно тримаю вагу, адже завдання не тільки скидати, але й закріплювати результат. Кілограми «гуляють», а зараз я зітхнула з полегшенням, що за останні дні не набрала зайвого, і можна рухатись далі. Для початку для мене було найважче відмовитись від солодкого, а це стосується і черешні, і полуниці», – зізналася виконавиця, та приголомшила всіх, повідомивши, що знаходилась на межі цукрового діабету.

Також Alyona поділилася, що зараз дуже радіє через те, що все може дозволити собі шматочок твердого сиру.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм