Дві калуські борчині стали чемпіонками Всесвітніх учнівських ігор U15. ФОТО

Феноменально виступила жіноча збірна України з вільної боротьби на Всесвітніх учнівських спортивних ігор U-15, які проходять в Сербії. Українські дівчата посіли перше місце у командному заліку, здобувши десять золотих медалей із десяти можливих.

Привезуть з Белграда нагороди найвищого ґатунку і дві калуські борчині. Вихованка заслуженого тренера України з вільної боротьби 15-річна Вікторія Гаврилів посіла перше місце у ваговій категорії до 42 кг, а 13-річна Христина Демчук, яка займається в заслуженого тренера України з вільної боротьби Юрія Кірілова, зійшла на найвищу сходинку п’єдесталу Всесвітніх учнівських спортивних ігор U-15 у ваговій категорії до 62 кг, пише Ратуша з посиланням на Нафтохімік.

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті відбувся дитячий футбольний турнір «Кубок єднання-2021». ФОТО 

В інших вагових категоріях золоті медалі здобули Олександра Кравченко (до 33 кг), Влада Попова (до 36 кг), Євгенія Друзенко (до 39 кг), Ангеліна Бондаренко (до 46 кг), Кароліна Поплавська (до 50 кг), Констанція Сарбаєва (до 54 кг), Катерина Кондратенко (до 58 кг) і Надія Соколовська (до 66 кг).

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм