85% ураження легень: у франківській ОДКЛ врятували 8-річного хлопчика

Погіршення епідеміологічної ситуації на Прикарпатті торкнулося і дітей. Восьмирічний хлопчик захворів 20 лютого 2021 року. Стан дитини прогресуюче погіршувався, його госпіталізували у відділення анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив генеральний директор медзакладу Тарас Мельник, пише Ратуша.

За даними комп‘ютерної томографії виявили понад 85% ураження легень, яке супроводжувалось тяжкими порушеннями в роботі усіх органів та систем.

15 тяжких днів на штучній вентиляції легень, 15 тяжких днів лікарі відділення боролися із підступними проявами недуги, поки дитина не почала дихати самостійно, без підтримки апарату та відновились усі життєво важливі показники, – розповідає Тарас Мельник.

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті за минулу добу на коронавірус захворіло ще 14 дітей

Згодом дитину перевели на подальше лікування в пульмонологічне відділення стаціонару.

Цей випадок можна було б сміливо назвати дивом зцілення, але слід пам’ятати, що за цим дивом стоять високий професіоналізм та невтомна праця медичних працівників нашого закладу. Особлива подяка колективу відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Бережіть себе та своїх діток! – написав генеральний директор медзакладу.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм