“Ми різні, але ми рівні”, – франківські блогери закликали підтримати ЛГБТ. ВІДЕО

Франківські Instagram-блогери Ірина Симчич та Богдан Мальований опублікували в мережі відео, у якому закликали руйнувати стереотипи про ЛГБТ.

Своїми думками пара поділилась на Instagram-сторінці, пише Ратуша.

На жаль, багато хто з нас виросли в такому суспільстві, в якому будь-яка інакшість засуджувалась. Особливо, якщо це стосується сексуальної орієнтації. Погодьтесь, ви часто чули, що любити когось своєї статі – це якась хвороба. Але тепер ми всі знаємо, що це не так. Та й взагалі – більшість уявлень про ЛГБТ-людей – це або вкорінені стереотипи, або застаріла інформація. Неважливо, кого ви любите, бо сам факт того, що ви любите – це прекрасно, – запевнили блогери.

ДО ТЕМИ: Сільська Інстасамка: Дурнєв висміяв франківську блогерку в гумористичному ролику. ФОТО/ВІДЕО

Іра і Богдан розповіли, що світ зараз доволі жорстокий, тому “якщо ви вже знайшли свою любов, то її треба берегти і плекати, та радіти за тих людей, які також її знайшли”:

Ми з Ірою гетеросексуальна пара, але ми не засуджуємо, а більше того, ми відкрито сприймаємо будь-які стосунки. Ми хочемо жити у суспільстві, в якому всі відкрито можуть виражати себе, свої думки, та при цьому відчувати себе в безпеці. Давайте разом розвінчувати ці стереотипи. І пора вже всім запам’ятати – ми різні, але ми рівні, – сказали блогери.

Відеозвернення пара зняла на підтримку правозахисної організації “Gender Z”.

Дякуємо, “Gender Z”, за залучення до такого важливого проєкту, – написали в дописі блогери.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм