77 картин з нагоди 70-літнього ювілею: Прикарпатський художник презентував виставку живопису. ВІДЕО

Прикарпатський художник Богдан Татарчук презентував у Івано-Франківську свою виставку живопису77 картин з нагоди 70-літнього ювілею.

Сьогодні експонати знаходиться у Навчально-методичному центрі культури і туризму, пише Ратуша з посиланням на телерадіокомпанію “ВЕЖА”.

Я люблю малювати і пейзаж, коли їдеш, бачиш чи сам буваєш на природі, сподобався пейзаж, приїхав і малюєш. А також малюю і натюрморт, само собою. Поставив вдома гарні квіти і малюєш, – розповів Богдан Татарчук.

За словами заслуженого діяча мистецтв України Богдана Губаля, він має свій почерк у всьому: в колористиці, в композиції, в підході, тонкості.

ДО ТЕМИ: На вулиці Шевченка подружжя художників створюють мурал. ВІДЕО

Попри те, що художник працює у різних жанрах, зізнався, що найбільше йому подобається зображувати гірські пейзажі. А улюблені роботи створював на Яремчанщині.

Я занурилася десь в ту атмосферу, яку дуже вдало художник зумів передати. Я відчула себе в осені, на природі, ті ранки такі прохолодні. Тобто десь ті такі моменти, дуже тонкі, художнику вдалося вловити та передати, загалом, роботи для мене гармонійні, умиротворюють, – поділилася враженнями відвідувачка виставки Вікторія Типчук.

Більше дивіться у випуску:

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм