77% весіль на Прикарпатті порушують протиепідемічні вимоги

Всього перевірено 317 закладів.
Всього перевірено 317 закладів.

Враховуючи складну епідемічну ситуацію в області щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію, Головне управління Держпродспоживслужби Івано-Франківщини забезпечує контроль за дотриманням карантинних обмежень в закладах громадського харчування.

В кожному районі створені робочі групи у складі представників Держпродспоживслужби, Національної поліції та органів місцевого самоврядування з метою проведення моніторингових відвідувань цих закладів. Окрім забезпечення організації протиепідемічних заходів, робочі групи перевіряють також дотримання обмеженого терміну роботи закладів громадського харчування – лише до 23-00 год.

ДО ТЕМИ: Початок кінця: весільний бізнес на Прикарпатті під загрозою зникнення

Так, проведені минулих вихідних моніторингові відвідування закладів громадського харчування показали такі результати:

  • Всього перевірено 317 закладів;
  • з них працювали 213 закладів; масові заходи проводились в 96 закладах, з яких порушення протиепідемічних
  • вимог виявлено в 60 відсотках закладів;
  • цими вихідними в області проводилось 47 весіль, з них 36 відбувались з порушеннями протиепідемічних норм (77 відсотків).

Високі показники порушень, що зберігаються уже протягом декількох місяців, свідчать про те, що заклади громадського харчування продовжують залишатись потенційним джерелом поширення коронавірусної інфекції.

ДО ТЕМИ: Музики, танці й білі ведмеді: у Франківську працівники ресторанної індустрії пікетують ОДА. ФОТО/ВІДЕО

Моніторинг закладів громадського харчування буде тривати до закінчення карантину, при встановленні повторних порушень санітарно-епідемічних вимог, будуть подаватись пропозиції місцевим комісіям з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій для прийняття рішення щодо призупинення їх роботи.

ДО ТЕМИ: У президентській резиденції на Прикарпатті за гроші проводять весілля. ВІДЕО

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківський області в чергове закликає представників громадськості, ресторанного бізнесу, ЗМІ та небайдужих громадян долучатись до проведення моніторингових відвідувань закладів громадського харчування щоденно, і в т. ч. наступних вихідних – 25-26 липня 2020 року.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм