Мають пройти навчання: коломийські медики досі не отримали вакцину від COVID-19. ВІДЕО

До Івано-Франківської області надійшло 22 тисячі вакцин. Отримати їх зможуть 11 тисяч людей. Серед перших – медики, які безпосередньо працюють з ковідними пацієнтами. Однак до коломийських лікарень вакцина досі не надійшла.

Про це повідомив генеральний директор Коломийської ЦРЛ Андрій Кошкін, пише Ратуша з посиланням на НТК.

Вакцина вже в область потрапила, є розприділення. Контингент, який підлягає під щеплення – це медики, які задіяні в лікуванні коронавірусу і які надають допомогу хворим на COVID-19. Скоріше за все, вакцинація у Коломиї розпочнеться 11 березня, так як медики повинні спочатку пройти навчання. А воно першочергово відбувається в Києві, – зазначив Андрій Кошкін.

ДО ТЕМИ: У Франківську 40% медиків відмовляються вакцинуватись від COVID-19

Наразі українцям пропонують вакцину AstraZeneca. Вона викликає у людей багато запитань та побоювань. Але даремно, запевняють медики. Адже ефективність вакцини – 75%. Решта 25% – якщо захворіють, то у легкій формі. Для повної імунізації потрібні дві дози з інтервалом у 28 днів.

Я також перехворів, але думаю, що буду вакцинуватись, не зважаючи на те, що всі говорять. Вакцина є доброю, мені дуже багато закидували, що вона робить в антисанітарних умовах. Це неправда, її роблять серйозні фірми, просто вони розташовані на території держави Індії, тому наш народ чомусь думає, що це є вже щось погане, – каже Андрій Кошкін.

ДО ТЕМИ: Зеленський вакцинувався від COVID-19. ФОТО

Наразі коломийські медики мають пройти навчання і лише тоді братимуться до справи.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм