Новий комунальний автобус від “Золотої Ниви” до Пасічної змінив маршрут

В Івано-Франківську триває підготовка до запуску дев’яти нових автобусів.

Проте, у зв’язку з карантином, маршрут одного з них довелося змінити, повідомив міський голова Руслан Марцінків, пише Ратуша.

Була нагальна потреба, зважаючи на карантин, запустити маршрут від “Золотої Ниви” по Вовчинецькій до Пасічної, до вулиці Целевича, далі по Василіянок з поворотом на вул. Галицьку, Целевича, поворот на Тролейбусну, знову ж таки вулиця Галицька до базару, вокзалу і знову по Вовчинецькій до “Золотої Ниви”. Такий короткий маршрут буде, – розповів очільник міста

Також нагадав, що будуть більші за розміром автобуси, які їздитимуть до села Узин, Колодіївку і частково, якщо будуть місця, підбиратимуть з села Підлужжя.

ДО ТЕМИ: Марцінків: Автомобілям має бути некомфортно в центрі міста

На жаль, маємо проблему, що можемо брати тільки сидячі місця, тому мусимо збільшувати кількість машин, це тимчасові рішення. А загалом, є Михайло Смушак, який разом Віталієм Голутяком повинні розробити нову систему транспорту в Івано-Франківську з врахуванням мережі і того, що зросла ОТГ і збільшилася кількість комунального транспорту, – додав Марцінків.

Нагадаємо, загалом в Івано-Франківській ОТГ запустять 9 дев’ятиметрових автобусів – 5 турецьких “Guleryuz” і 4 білоруських “МАЗи”.