Ще чотири лікарні Прикарпаття включили до переліку закладів першої хвилі для пацієнтів з COVID-19

За минулу добу до прикарпатських лікарень госпіталізували 146 пацієнтів з діагностованим COVID-19, з них 46 – через бригаду екстреної медичної допомоги. Станом на 23 листопада у медзакладах перебуває 1552 пацієнти, що складає майже 56% від розгорнутих ліжок.

Про це під час онлайн-наради з головами райдержадміністрацій повідомила заступниця директора Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації Ірина Кобельська, пише Ратуша.

З доручення уряду ми зобов’язані розгорнути 2865 ліжок. На сьогодні розгорнуто 2777. Сьогодні п’ять додаткових ліжкомісць надасть Долинська ЦРЛ,- сказала Ірина Кобельська.

До двадцяти закладів першої лінії додали чотири лікарні, які надали 360 ліжок для “ковідних” хворих.

Ще два заклади подали пропозиції до контрактування з національною службою здоров’я України. Пропозиції знаходяться на розгляді і тільки при укладанні угоди ми зможемо направляти туди пацієнтів,- зазначає заступниця директора Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації.

До закладів другої хвилі додали Солотвинську районну лікарню – 80 додаткових ліжок, Міську дитячу лікарню – 30 ліжок та Верховинську центральну лікарню – 50 ліжок.

Також з нами сформований резерв з 10 закладів стаціонарної допомоги на 370 ліжок у разі потреби,- додала Ірина Кобельська.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм