Смушак закликав кандидатів у депутати пожертвувати по 5 тис. грн. на притулок для собак. ВІДЕО

Директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак закликав, щоб кожен кандидат до Івано-франківської міської, районної та обласної ради пожертвував 5 тисяч гривень на притулок для тварин у місті.

Про це він повідомив у відеозверненні на своїй фейсбук-сторінці, пише Ратуша.

Як зазначив Михайло Смушак, станом на сьогодні 1800 кандидатів зареєстровані на місцеві вибори:

Один білборд розмістити сьогодні коштує від 5 до 10 тисяч гривень. Якшо уявити, що всі кандидати, 1800, замість одного білборду скинуться по 5 тисяч, то що за ці кошти можна було б зробити у місті? Це 9 мільйонів гривень.

ДО ТЕМИ: Марцінків пообіцяв винагороду за інформацію про отруювачів собак

За його словами, за ці гроші можна відремонтувати дорогу, зробити чотири-п’ять дворів, а ще за 9 мільйонів можна побудувати сучасний притулок для тварин:

Шановні кандидати, давайте може справді, кожен з нас до виборів, до п’ятниці скинеться по 5 тисяч гривень і передамо ці кошти на будівництво сучасного притулку для тварин в Івано-Франківську. Це точно буде краще і ефективніше використання грошей, аніж поставити білборд і милуватися на себе. Я думаю виборці це так само оцінять.

Також зазначив, що очільниця “Дому Сірка” Наталія Когут в п’ятницю оприлюднить на своїй сторінці, хто і скільки із кандидатів дав на будівництво притулку.

Будем бачити, хто дійсно готовий працювати на благо міста, а хто тільки обіцяє.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм