Буде світло і яскраво: як і чим прикрасять Франківськ до новорічних свят

В Івано-Франківську комунальники вже розпочали монтувати новорічну ілюмінацію. Ми розпитали, як, де і чим прикрашатимуть місто до свят. І чому так рано розпочали.

Директор КП “Івано-Франківськміськсвітло” Віктор Шутка розповів, що прикрашати місто до новорічно-різдвяних свят розпочали заздалегідь, оскільки незрозуміло якою надалі буде ситуація з COVID-19 у місті, пише Ратуша.

За його словами, площу Міцкевича і сквер Руської трійці прикрасять гірляндами та метеоритним дощем, а “стометрівку” – світлодіодними арками.

Також встановлять штучну новорічну ялику – ту, яка була у попередні роки. Будуть змінені лише програми, які транслювалися на ялинці та гірляндах. Встановити її планують на початку грудня, в залежності він погодно-кліматичних умов та інших факторів.

Традиційно прикрасять ялинки і в мікрорайонах міста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківськ 100 років тому і сьогодні: «Gartenberg Passage». ФОТО

Щодо бюджету, то на прикрашання міста використовують ілюмінацію, яка була закуплена в попередні роки, тому, фактично, нових витрат ані підприємство, ані бюджет міста не нестиме. А встановлюють все працівники комунального підприємства в межах діючих заробітних плат.

Ми знаємо, як зараз ситуація з коронавірусом, важко сказити, що буде з працівниками і зі всіма іншими, тому все досить непередбачувано. Але новорічний настрій має бути. Чи будуть якісь великі заходи, концерти, це не до мене питання. Ми зі своєї сторони маємо прикрасити місто для того, щоб воно було гарним, світлим і яскравим, – зазначив Віктор Шутка.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм