Стало відомо, скільки голосів набрали кандидати на посаду міського голови Івано-Франківська

Згідно з протоколами ТВК на виборах міського голови Івано-Франківська найбільше голосів отримав Руслан Марцінків – 67 050 голосів, що становить 84,78% виборців.

Про це очільник міста повідомив під час традиційного ефіру, пише Ратуша.

Петро Шкутяк отримав 5 576 голосів, Наталія Сербин – 2 817, Олександр Богачов – 1786, Василь Стефанишин – 778.

За словами Марцінківа, насамперед потрібно підсилювати економічний блок, підприємництво та залучення інвестицій у місто.

Другий напрямок – співпраця ОТГ, оскільки 18 сіл приєднується до ОТГ і треба навчитися жити в цих умовах. Третій – цифрова трансформація та стратегічний розвиток, тобто стратегія розвитку Франківська до 2030 року, і важливо подивитися, де можна трансформувати послуги в цифровому режимі, зокрема в освіті і культурі, – розповів Марцінків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Верховна Рада дозволила змінювати по батькові: як голосували прикарпатські нардепи

Четвертий напрямок, зазначив мер, це розвиток комунального транспорту і вирішення проблеми з корками. Також важливим є розвиток медицини, соцзахисту, житлово-комунального господарства та благоустрою міста.

І одним із великих пріоритетів буде відкритість. Всі заступники мають бути відкритими для людей і ЗМІ. Важливо в цьому напрямку активно попрацювати, – додав очільник міста.

Крім того, підбиті підсумки голосування за партії. Зокрема, ВО Свобода” набрала 40 067 голосів (54,10%), “Європейська солідарність” – 13 231 голос (17,86%), ВО Батьківщина” – 4 166 голосів (5, 62%).

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм