Мертвий папуга та поранена шиншила: в одному з торгових центрів Франківська неналежно утримують тварин. ФОТО

В Івано-Франківську в “Епіцентрі” покупці виявили мертвого папугу та поранену шиншилу у відділі з домашніми тваринами та повідомили про це працівників магазину.

Проте ті відмовлялися щось робити, поки на місце не прибув екіпаж патрульної поліції, пише Ратуша з посиланням на UAnimals.

Днями стало відомо про шиншилу з раною на спині та мертвого папугу, яких виявили покупці на території одного з відділів магазину. На прохання надати ветеринарну допомогу шиншилі працівники “Епіцентру” відмовлялись, поки на місце не прибув екіпаж патрульної поліції, – йдеться у повідомленні.

У пресслужбі патрульної поліції кореспондентці Ратуші розповіли, що ситуація мала місце 31 жовтня. Звернулася жінка з повідомленням про те, що побачила шиншилу в незадовільному стані.

ДО ТЕМИ: Марцінків вважає масове отруєння собак у Франківську лише передвиборчою провокацією

Після прибуття патрульної поліції працівники магазину погодилися спільно з заявницею звернутися в один з міських лікувальних закладів для тварин, щоб оглянули шиншилу і при потребі вилікувати її. Після огляду тварину забрали назад в “Епіцентр”.

Працівники пояснили, що ця тваринка не для продажу, а просто в них проживає і вони за нею доглядають. Щодо папуги, то у зверненні не йшла мова про нього, а лише про шиншилу, – зазначили у патрульній поліції.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм