40 кілометрів туристичних маршрутів: у Матеївецькій ОТГ втілять масштабний проєкт

У Матеївецькій об’єднаній територіальній громаді, що на Коломийщині, розпочали реалізовувати проект з розвитку лікувально-оздоровчого туризму.

Його громада виграла на конкурсі ініціатив місцевих карпатських громад у рамках проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку», пише Ратуша з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської ОДА.

Під час семінару в сільській раді ОТГ розглянули, які туристичні ресурси є на її території.

У рамках семінару змогли більш детально ознайомитись з локаціями, котрі ляжуть на карту проєкту. Деякі з них відвідали. Зокрема, лікувально-оздоровчий центр «Золоті крилечка», джерело Джуркут, а також цех з виробництва кахелю. Загалом на цю карту буде нанесено 94  об’єкти господарювання. Це – пасіки, овечі ферми, хлібопекарні, сироварні тощо, – сказав виконавчий директор Агенції розвитку ОТГ Ігор Мельничук.

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті від початку року туристичний дохід впав майже наполовину

Експерт наголосив, що в рамках ініціативи незабаром створять мережу туристичних зелених шляхів протяжністю 40 кілометрів.

Передбачено створення колірної системи навігації: інформаційні стенди, таблички, туристичні знаки. Всі вони будуть єдиної дизайнерської концепції, а для здійснення цієї діяльності необхідно всього два місяці. Все це здійснюється для покращення доступності до туристичних об’єктів,- зауважив Ігор Мельничук.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм