На Прикарпатті служба зайнятості зареєструвала понад 15 тисяч безробітних

На Прикарпатті від початку року статус безробітного мали 28,7 тисяч осіб.

За цей період кількість осіб, працевлаштованих за сприянням служби зайнятості, становила 16,6 тис., в т.ч. на нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю на оплату єдиного внеску – 461 безробітного, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської облдержадміністрації.

ДО ТЕМИ: Прикарпатцям заборгували понад 25 мільйонів зарплати

Крім того, 3,1 тис. осіб залучалися до громадських та інших тимчасових робіт, 3,7 тис. безробітних проходили професійне навчання.

Служба зайнятості готова допомогти роботодавцям у вирішенні кадрових потреб та укомплектувати вакансії за такими посадами: продавець-консультант; кухар; бухгалтер; продавець продовольчих товарів; продавець непродовольчих товарів; водій автотранспортних засобів; сестра медична; менеджер (управитель); адміністратор; фармацевт, – йдеться у повідомленні.

Кількість роботодавців, які співпрацювали з філіями обласного центру зайнятості та Івано-Франківським міським центром зайнятості, становила шість тисяч. На базі даних обласної служби зайнятості у січні-серпні 2020 року налічували 19,1 тис. вакансій.

ДО ТЕМИ: Мінімальна зарплата 2020: як зростатиме

Станом на 1 вересня кількість зареєстрованих безробітних становила 15,8 тис. осіб, з яких 14 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю.

Івано-Франківська обласна служба зайнятості вкотре закликає роботодавців бути відповідальними та оформити трудові відносини з усіма працівниками належним чином. Шановні працівники! Перш ніж погодитися на пропозицію роботи без укладання трудового договору, варто зважати на переваги офіційного працевлаштування.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм