Зеленський перетворив робочий візит на Прикарпаття в агітаційне шоу. ФОТО

Не секрет, що президент України Володимир Зеленський використовує свої службові поїздки до регіонів країни для агітації за політичну партію “Слуга народу”.

Не стала винятком й Івано-Франківщина, пише Ратуша.

Так, 18 вересня під час робочої поїздки Зеленського до Івано-Франківська на сцені, де виступав президент, були наявні матеріали з ознаками агітаційних, розміщені на користь політичної партії “Слуга Народу”.

ДО ТЕМИ: Я щасливий бути тут: Зеленський про свій візит до Івано-Франківська. ФОТО/ВІДЕО 

Цікаво, що Зеленський проводив виступ на тлі банерів із логотипом “Слуги народу” і написом “Зе! місцеві”, а також у своїх виступах весь час використовував словосполучення “Україна — це ти”, що є офіційним виборчим гаслом політичної партії на місцевих виборах 2020 року.

Ба більше, під приводом презентації “Стратегії розвитку Івано-Франківщини”, що мала відбуватися на оновленому легкоатлетичному стадіоні ім. Гемби, пройшла презентація місцевої команди “Зе!” та кандидата в мери Олександра Богачова.

Також Зеленський під час свого виступу непрямо натякнув на те, що діючий голова не дуже справляється з міськими справами. Натомість “його команда” знає, що робити.

У Франківську гарно, але лише на поверхні. Гарна бруківка не говорить, що місто багате і в ньому все добре. Місто потребує реальної стратегії розвитку. Я і моя команда знаємо, як це зробити.

За оцінкою КВУ, такі дії президента є проявом використання службових повноважень у політичних цілях, мають ознаки політичної корупції та є зловживанням адмінресурсом.

ФОТО: Юрій Рильчук

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм