36 сесія Івано-Франківської облради в обличчях. ФОТОРЕПОРТАЖ

Чим ближче до виборів, тим сесії триватимуть довше.
Чим ближче до виборів, тим сесії триватимуть довше.

Сьогодні відбулася 36 сесія Івано-Франківської обласної ради.

В порядку денному народних обранців було понад 60 питань, інформує кореспондент Ратуші.

Розпочали сесію із виконання Гімну Україну, молитви та депутатських звернень.

Також голова обласної ради Олександр Сич з рук митрополита Володимира Війтишина отримав почесну грамоту “за встановлення історичної справедливості – повернення колишньої резиденції єпископів станіславівських у власність Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ”.

На початку сесійного засідання депутати обговорити чотири звернення до центральних органів державної влади. Вони стосувалися необхідності виділення додаткових коштів на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої паводком у червні 2020 року на Прикарпатті, соціальних гарантій медичним працівникам та покращення надання медичної допомоги в умовах пандемії, спричиненої коронавірусною хворобою, стану проведення другого етапу медичної реформи та стану фінансування закладів охорони здоров’я області, а також неприпустимості перегляду мовного законодавства.

Також депутати заслухали інформацію про виконання обласного бюджету за І квартал 2020 року та внесли зміни до головного фінансового документу Прикарпаття.

Водночас прокурор області та начальник Головного управління Національної поліції в області поінформували про діяльність відповідних органів за 6 місяців поточного року.

Окремо депутати заслухали інформацію управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації про роботу щодо ліквідації надзвичайної ситуації, що мала місце на території області у червні 2020 року.

Також депутати вирішили перейменувати Івано-Франківський район на Галицький, призначили головного лікаря обласної дитячої лікарні та виступили за повернення предмету “Християнська етика” в школи.

Загалом народні обранці попрацювали понад 6 годин.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм