“Карпатський феномен”: співачка Руслана влаштує гірську екоекспедицію. ФОТО/ВІДЕО

Українська співачка Руслана приїхала до Карпат, щоб вирушити в експедицію “Карпатський феномен”, яку вже незабаром представить на одному з європейських фестивалів.

Про це зіркова виконавиця розповіла у прямій трансляції на своїй Facebook-сторінці, пише Ратуша.

Мета експедиції – це захист Карпат. Я точно знаю, що їм потрібна моя допомога. Я точно знаю, що сюди приїжджає багато людей оздоровитись, взяти багато спорту, екстриму, розваг, – сказала Руслана.

ДО ТЕМИ: Святослав Вакарчук відпочиває в Карпатах. ФОТО

У горах вокалістка буде протягом двох тижнів. За цей час вона хоче посприяти збереженню і захисту пралісів, які зараз масово вирубують.

Ми обов’язково поїдемо у місця, де вирубують ліси. Зараз по всій планеті не просто так з’явилась нова екокультура, не просто людство робить безліч контенту, програм про те, що треба зберегти планету, – запевняє співачка.

ДО ТЕМИ: Зірковий відпочинок: телеведуча 1+1 відпочиває у Карпатах. ФОТО/ВІДЕО

Відвідати Карпати Руслана хоче для власного оздоровлення і щоб “перейняти силу гір”:

Приїхати й побачити наглядні речі, які є і так очевидними – це не пізнати Карпати, це не взяти їхню силу. Я хочу зцілити себе. Хочу пройти тим етнічним, автентичним маршрутом, яким мене зможуть провести тільки ті люди, які все життя присвятили дослідженню Карпат.

ДО ТЕМИ: Святослав Вакарчук підкорив Говерлу. ФОТО 

Вже в жовтні співачка презентує проєкт “Карпатський феномен” на заході “Euro region week”.

“Euro region week” – це Зелена Європа, де безліч країн презентують різні проєкти. Я презентуватиму еко-стартап і закликатиму Європу створити новий євро-регіон. Це нова геополітична карта, коли ми об’єднуємось за іншими принципами і кордони нам не потрібні, – запевняє співачка.

Розпочинаю чергування у Карпатах

Сьогодні, 15 вересня, я розпочинаю своє чергування в Карпатах – Карпатську Варту – на захист та збереження безцінної краси та екології рідних гір.Я тут, щоби популяризувати Карпати на всю Європу та світ.Я тут, щоби досліджувати прадавні рецепти зцілення та довголіття.Сьогодні вже провели зйомку біля Малих Горган, завтра – схдження в межах Капатського національного природного парку. І зараз я розкажу детальніше про свій маршрут.Всіх закликаю приєднатися. Чекаю у Карптах.Дякую Буковель Bukovel та Olexandr Shevchenko за гостинність!Дякую Українське товариство охорони птахів за підтримку!

Опубліковано Ruslana Lyzhychko Вівторок, 15 вересня 2020 р.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Туристи – то справжня біда”: Леся Нікітюк натрапила у Карпатах на “сміттєвий водоспад”. ФОТО 

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм