На 24 об’єктах, які постраждали від повені на Прикарпатті, досі не розпочали відновлювальні роботи

Об’єкти, на яких не розпочали відновлювальні роботи, знаходяться на території Надвірнянської РДА, Болехівськоїї міської ради, Яремчанської, Тисменицької, Калуської ОТГ, а також Яблунівської та Ямницької.

Про це під час оперативної наради в Івано-Франківській облдержадміністрації розповів начальник управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації Володимир Стебницький, пише Ратуша.

За його словами, в критичному стані після паводку знаходяться 14 водозахисних дамб на річках Прут, Черемош, Бистриця (Солотвинська, Надвірнянська). На них склали проєктно-кошторисну документацію.

На шести об’єктах, які отримали позитивний висновок, проводить відновлювальні роботи: в смт Заболотів, Воскресинці, Смодна і в селі Нижній Струтинь Рожнятівського району.

До переліків №1, №2 і №3 входить 450 об’єктів.

З виділених 480 мільйонів, квент 2240 – оплата послуг 1 мільйон 485 тисяч гривень, квент 2610 – субсидії на поточні трансферти 1 мільйон 285 тисяч гривень, квент 2730 – інші виплати населенню 73 мільйони 853 тисячі гривень, квент 3132 – капітальний ремонт 4 мільйони гривень, квент 3210 – капітальні трансфери 6 мільйонів гривень, – каже Володимир Стебницький.

Станом на 28 серпня уклали 234 угоди з підрядними організаціями. Відновлювальні роботи розпочали на 171 об’єкті, це 38,6%.

На 43 об’єктах відновлювальні роботи вже завершили.

Не розпочали відновлювальні роботи на 24 об’єктах у Надвірнянській РДА, Болехівській міській раді, Яремчанській, Тисменицькій, Калуській ОТГ, а також Яблунівській та Ямницькій.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм