Аби не сталося трагедії: на “пасічнянському мосту” заборонять рух вантажівок

У Франківську на “пасічнянському мосту” заборонять рух великогабаритного транспорту та обмежать швидкість.

Про це під час засідання міської комісії із надзвичайних ситуацій розповів директор комунального підприємства «Муніципальна дорожня компанія» Віталій Бурко, пише Ратуша.

Міст перебуває на балансі комунального підприємства “Муніципальна дорожня компанія”. Ми періодично проводимо обстеження, як власними силами, так із залученням висококваліфікованих фахівців.

За його совами, у 2016 році фахівці обстежили міст і визнали його обмежено працездатним. Тобто міст потребував регулярного огляду та поточного ремонту, але не був аварійним.

Після червневої повені, на доручення міської комісії з надзвичайних ситуацій, провели повторне обстеження конструкцій моста. Висновок – відбувалося підмивання другої опори, змиті габіони, які укріпляли цю опору і змінилося русло ріки.

Достеменно ніхто не може сказати на даному етапі, як себе поведе та опора в майбутньому. Є вимога провести обов’язкове підводне обстеження. Всі ці роботи проводитимуться при виробленні проєктно-кошторисної документації, – зазначив Бурко.

У фахівців є застереження, враховуючи останню повінь. Тому рекомендують обмежити рух транспорту вагою понад 24 тонни, причому цілодобово, та рух швидкості – не більше 40 км/год.

Комісія з надзвичайних ситуацій міста Івано-Франківська звертатиметься до облдержадміністрації з проханням виділити кошти на ремонт моста,

Хто буде виконувати роботи – не важливо. Але звернення має бути. І поки ці роботи будуть проводитися, ми маємо вживати заходів, щоб не було несподіванки, – зазначив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Фахівці також склали комплекс першочергових заходів для запобігання виникнення надзвичайної ситуації, які по кошторису складає близько 19 млн 86 тис. грн.

ДОВІДКА:

Переправа через Бистрицю-Солотвинську не лише веде до одного з найбільших мікрорайонів Івано-Франківська. Це основна та єдина дорога до Львова. 12 років тому під час великої повені  рух мостом перекривали. Від безвиході відновили, але капітального ремонту так і не провели.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм