26 тисяч за дві години: в «Прикарпаттяобленерго» відзначили благодійний День вишиванки. ФОТО

19 травня в обленерго відбулась благодійна акція під гаслом «Моя вишиванка – моя духовна броня», метою якої буде збір коштів та символічних подарунків працівникам, які несуть службу в Збройних силах України.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на пресслужбу компанії.

Під час двогодинного заходу прикарпатські енергетики брали участь у 9 майстер-класах, які проводили самі енергетики та запрошені майстри. Також були запрошені партнери з Ініціативи Офіційна сторінка «Франківськ який треба берегти», Соціальний проєкт “Кав’ярня 4.5.0”, а також торгової марки «Магазин Бандерівський».

За участь у майстер-класах розраховувались «купюрами з вишиванками», яких вдалось назбирати на 26 тисяч гривень. Кошти будуть спрямовані на потреби військових: частина цих грошей піде на літні берці, ще частина – на поживну їжу, але більшість – на вишиванки для енергетиків, які зараз на передовій.

Міцний тил – це коли робиш справу, не втрачаючи ентузіазму,– розповів під час заходу Голова Правління обленерго Олександр Бубен. – У нашому колективі не спадає напруга добрих справ, не зменшується кількість ініціатив. Волонтерство наших колег і далі набирає обертів тоді, хоча загальна хвиля спадає, і це неймовірно. Я впевнений, що так буде до перемоги, а після – просто спрямується в інше потрібне русло. Ми пишаємось колективом компанії, бо своїми добрими справами вони допомагають всебічно: матеріально, фізично, інформаційно, психологічно та емоційно! А надійний тил – це міцний фронт! – йдеться у повідомленні.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм