25 метрів висоти і 14 ширини: на Богородчанщині встановлять унікальний хрест. ФОТО

Під ним збудують каплицю.
Під ним збудують каплицю.

Від весни в селі Старуня, Богородчанського району до робіт по зведенню Хресної Дороги активно долучаються місцеві жителі, прочани та гості села.

Про це йдеться на сайті Центру паломника «Симеон Лукач», пише Ратуша.

Наразі робітники розчищають землю та кладуть бруківку на майбутні стежки Хресного шляху. Паралельно майстри виготовляють дерев’яні хрести, які будуть стояти на кожній стації. Їх також прикрашатимуть різьблені ікони, із зображенням конкретної події із хресної дороги,- повідомляють у Центрі паломника.

ДО ТЕМИ: Епіфаній очолив Божественну літургію у Шешорах. ВІДЕО

На вершині гори встановлять масивний металевий хрест 25 метрів заввишки та 14 метрів в ширину. Під ним збудують каплицю.

Коли в нас виникла ця ідея, ми переглянули безліч подібних проєктів та дійшли до висновку, що хочемо в нашому Центрі паломника зробити щось унікальне. Тому вже в скорому часі будемо запрошувати всіх на відкриття нашої Хресної Дороги, – каже о. Ярослав Середюк, парох храму свв. ап. Петра і Павла, с. Старуня.

ДО ТЕМИ: У Перегінську дві церкви не можуть поділити капличку

Загальна довжина Хресної Дороги становитиме понад пів кілометра. Внизу Хресної Дороги планують звести джерело і сцену, яка служитиме місцем молитви під час масових зібрань.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм